Zvislé doplnkové okno VELUX VFE na lepšie odhlučnenie - 78 CM X 95 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Rozšírte svoj výhľad a obmedzte nežiadúci hluk pomocou pevného zvislého doplnkového okna s integrovaným sklom s vynikajúcou zvukovou izoláciou. Okno sa inštaluje do fasády pod strešné okno, rozširuje tak výhľad a privádza viac denného svetla. K dispozícii v lakovanom borovicovom dreve, ktoré dokonale ladí s ostatnými strešnými oknami VELUX.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: VFE MK35 3062
€961 –12 % €845,68 €704,73 bez DPH
Zvislé doplnkové okno VELUX VFE na lepšie odhlučnenie - 78 CM X 95 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2585 zvisle doplnkove okno velux vfe na lepsie odhlucnenie
Akcia
€961 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Špeciálne sklo izolujúce zvuk znižuje vonkajší hluk. Vpusťte dovnútra viac prirodzeného svetla a rozšírte svoj výhľad pridaním doplnkového zvislého otváravého okna. Zvislý doplnkový okenný prvok môžete vyklopiť smerom dovnútra a dostať do miestnosti čerstvý vzduch. Krídlo, ktoré sa vyklápa dovnútra na maximálne 155 mm, zaisťuje bezpečnosť a pocit istoty. Okno je možné vyklopiť dovnútra maximálne na 155 mm a vyčistiť vonkajšiu stranu doplnkového okenného prvku. Spôsob ovládania: Manuálne
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 55 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 95 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s trojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 62