Zvislé doplnkové okno VELUX VFE - 78 CM X 95 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Rozšírte si výhľad pomocou otvárateľného zvislého doplnkového okna, ktoré sa ovláda pomocou madla na hornom krídle. Doplnkové okno vypĺňa zvislý priestor medzi podlahou a spodnou časťou strešného okna. Rozširuje tak výhľad a privádza viac denného svetla a čerstvého vzduchu. K dispozícii v lakovanom borovicovom dreve, ktoré dokonale ladí s ostatnými strešnými oknami VELUX.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: VFE MK35 3068
€753 –12 % €662,64 €552,20 bez DPH
Zvislé doplnkové okno VELUX VFE - 78 CM X 95 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2591 zvisle doplnkove okno velux vfe
Akcia
€753 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Vpusťte dovnútra viac prirodzeného svetla a rozšírte svoj výhľad pridaním doplnkového zvislého otváravého okna. Zvislý doplnkový okenný prvok môžete vyklopiť smerom dovnútra a dostať do miestnosti čerstvý vzduch. Zasklenie sa štandardne dodáva s prémiovými funkciami, ako je bezpečnostná laminácia, tvrdené sklo, UV filter a naše jedinečné zníženie hluku počas dažďa. Krídlo, ktoré sa vyklápa dovnútra na maximálne 155 mm, zaisťuje bezpečnosť a pocit istoty. Okno je možné vyklopiť dovnútra maximálne na 155 mm a vyčistiť vonkajšiu stranu doplnkového okenného prvku. Spôsob ovládania: Manuálne
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 55 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 95 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s trojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68