Výklopno-kyvné strešné okno VELUX GPU - 66 CM X 140 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Výklopno-kyvné strešné okno VELUX GPU so spodným ovládaním sa otvára smerom von, čím prepája vašu domácnosť s exteriérom a poskytuje panoramatický výhľad a pocit dodatočného vnútorného priestoru. Bezúdržbový povrch odolný voči vlhkosti vzduchu vyzerá skvelo v akejkoľvek miestnosti a je ideálnou voľbou do vlhkých miestností, ako sú kuchyne.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GPU FK08 0068
€1 038 –12 % €913,44 €761,20 bez DPH
Výklopno-kyvné strešné okno VELUX GPU - 66 CM X 140 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2495 vyklopno kyvne stresne okno velux gpu
Akcia
€1 038 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Okno môžete otvoriť do uhla 45° a užiť si panoramatický výhľad a väčší priestor. Otvorte horné ovládacie madlo do polohy vetrania a vyvetrajte domácnosť bez toho, aby ste museli otvárať okno. Zasklenie sa štandardne dodáva s prémiovými funkciami, ako je bezpečnostná laminácia, tvrdené sklo, UV filter a naše jedinečné zníženie hluku počas dažďa. Biela polyuretánová vrstva umožňuje vpustiť do miestnosti viac svetla. Okno môžete jednoducho otočiť o 180° a bezpečne vyčistiť vonkajšie sklo z interiéru. Spôsob ovládania: Manuálne, spodné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 55 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 66 CM X 140 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68