Výklopno-kyvné strešné okno VELUX GPL - 66 CM X 118 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
S výklopno-kyvným strešným oknom VELUX GPL so spodným ovládaním si užijete panoramatický výhľad von a pocit dodatočného priestoru. Okno sa otvára smerom von pomocou elegantnej kľučky v dolnej časti, čo umožňuje neobmedzený kontakt s exteriérom.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GPL FK06 3068
€823 –12 % €724,24 €603,53 bez DPH
Výklopno-kyvné strešné okno VELUX GPL - 66 CM X 118 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2441 vyklopno kyvne stresne okno velux gpl
Akcia
€823 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Okno môžete otvoriť do uhla 45° a užiť si panoramatický výhľad a väčší priestor. Otvorte horné ovládacie madlo do polohy vetrania a vyvetrajte domácnosť bez toho, aby ste museli otvárať okno. Zasklenie sa štandardne dodáva s prémiovými funkciami, ako je bezpečnostná laminácia, tvrdené sklo, UV filter a naše jedinečné zníženie hluku počas dažďa. Okno môžete jednoducho otočiť o 180° a bezpečne vyčistiť vonkajšie sklo z interiéru. Pomocou spodnej kľučky môžete domácnosť vyvetrať bez toho, aby ste museli okno otvárať. Spôsob ovládania: Manuálne, spodné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 55 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 66 CM X 118 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s trojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68