Svetlovod s pevným tubusom VELUX TWR do profilovanej strešnej krytiny, 25 cm - 10" (25 CM)

Neohodnotené
Značka: VELUX
Získajte vďaka svetlovodu VELUX s pevným tubusom maximum prirodzeného denného svetla. Pevný tubus má vysoko reflexný povlak, ktorý odráža až 98 % denného svetla, vďaka čomu zaisťuje optimálne svetelné podmienky aj počas oblačného dňa. Odporúčame pre dĺžky 1,0 m až 1,7 m a pomocou predlžovacích dielov je možné dosiahnuť účinnú dĺžku až 6,0 m.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: TWR 0K10 2010
€414 –12 % €364,32 €303,60 bez DPH
Svetlovod s pevným tubusom VELUX TWR do profilovanej strešnej krytiny, 25 cm - 10" (25 CM)
Neohodnotené
Značka: VELUX
2567 svetlovod s pevnym tubusom velux twr do profilovanej stresnej krytiny 25 cm
Akcia
€414 –12 %

Doplňte montáž svetlovodu o nosič LED osvetlenia, ktorý vám zaistí dostatok svetla aj v prípade nepriaznivých podmienok. K dispozícii sú tiež predlžovacie diely ZTR, ktoré vám umožnia inštaláciu svetlovodu až do dĺžky 6 m. Štýlový matný difúzny model s technológiou EdgeGlow vám umožní užiť si viac denného svetla. Predlžovacie diely pevného tubusu umožňujú privádzať denné svetlo do priestoru ďaleko od strechy. Elegantný bezúdržbový vonkajší sklenený modul splýva so strechou a vytvára konzistentný dojem. Reflexná vnútorná vrstva s 98 % vnútornou odrazivosťou maximalizuje intenzitu svetla prenikajúceho do miestnosti. Biely stropný krúžok dokonale splýva s bielymi stropmi.

Svetlovod VELUX je možné namontovať do profilovaných strešných krytín (TWR) alebo plochých strešných krytín (TLR). Svetlovody pre šikmé strechy je možné montovať do striech so sklonom 15° – 60°.

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 10 rokov
Inštalácia DO: 60 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 10" (25 CM)
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý