Svetlovod s pevným tubusom VELUX TLR do plochej strechy, 35 cm - 14" (35 CM)

Neohodnotené
Značka: VELUX
Získajte vďaka svetlovodu VELUX s pevným tubusom maximum prirodzeného denného svetla. Pevný tubus má vysoko reflexný povlak, ktorý odráža až 98 % denného svetla, vďaka čomu zaisťuje optimálne svetelné podmienky aj počas oblačného dňa. Odporúčame pre dĺžky 1,0 m až 1,7 m a pomocou predlžovacích dielov je možné dosiahnuť účinnú dĺžku až 6,0 m.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: TLR 0K14 2010
€476 –12 % €418,88 €349,07 bez DPH
Svetlovod s pevným tubusom VELUX TLR do plochej strechy, 35 cm - 14" (35 CM)
Neohodnotené
Značka: VELUX
2564 svetlovod s pevnym tubusom velux tcr do plochej strechy 35 cm
Akcia
€476 –12 %

Doplňte montáž svetlovodu o nosič LED osvetlenia, ktorý vám zaistí dostatok svetla aj v prípade nepriaznivých podmienok. K dispozícii sú tiež predlžovacie diely ZTR, ktoré vám umožnia inštaláciu svetlovodu až do dĺžky 6 m. Štýlový matný difúzny model s technológiou EdgeGlow vám umožní užiť si viac denného svetla. Predlžovacie diely pevného tubusu umožňujú privádzať denné svetlo do priestoru ďaleko od strechy. Elegantný bezúdržbový vonkajší sklenený modul splýva so strechou a vytvára konzistentný dojem. Reflexná vnútorná vrstva s 98 % vnútornou odrazivosťou maximalizuje intenzitu svetla prenikajúceho do miestnosti. Biely stropný krúžok dokonale splýva s bielymi stropmi.

 

Svetlovod VELUX je možné namontovať do profilovaných strešných krytín (TWR) alebo plochých strešných krytín (TLR). Svetlovody pre šikmé strechy je možné montovať do striech so sklonom 15° – 60°

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 10 rokov
Inštalácia DO: 60 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 14" (35 CM)
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý