Strešný výlez s bočným otváraním VELUX GXL - 55 CM X 118 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Strešný výlez VELUX GXL poskytuje bezpečný a pohodlný prístup na strechu. Otvára sa zboku smerom von a krídlo je možné umiestniť na ľavú alebo pravú stranu podľa požiadaviek konkrétneho priestoru. Vyrobený z vysoko kvalitného lakovaného borovicového dreva rovnako ako naše štandardné drevené strešné okná.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GXU CK06 0066
€923 –12 % €812,24 €676,87 bez DPH
Strešný výlez s bočným otváraním VELUX GXL - 55 CM X 118 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2552 stresny vylez s bocnym otvaranim velux gxl
Akcia
€923 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Ponúka pohodlný prístup na strechu. Podľa potreby ho môžete nainštalovať tak, aby sa otváralo doľava alebo doprava. Okno môžete jednoducho otvoriť pomocou madla uprostred bočnej strany krídla. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve je okno ideálnou voľbou, ak vyžadujete ľahkú údržbu. Zasklenie sa štandardne dodáva s prémiovými funkciami, ako je bezpečnostná laminácia, tvrdené sklo, UV filter a naše jedinečné zníženie hluku počas dažďa a úprava zabraňujúca roseniu a umožňujúca ľahké čistenie. Zložené rameno s plynovou pružinou umožňuje okno zaistiť v otvorenej polohe. Spôsob ovládania: Manuálne
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 85 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 55 CM X 118 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 66