Strešný výlez s bočným otváraním VELUX GVK - 46 CM X 61 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Strešný výlez VELUX GVK je navrhnuté na použitie v neobývaných miestnostiach, ktoré vyžadujú jednoduchý prístup na strechu a pravidelné vetranie. Používa bočné vetranie a je možné ho otvoriť na ľavú alebo pravú stranu. Okno je vyrobené z hliníka a polyuretánu. Dodává sa s integrovaným lemovaním a tvarovaným osadením. K dispozícii s čiernymi profilmi.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GVK 0000Z
€167 –12 % €146,96 €122,47 bez DPH
Strešný výlez s bočným otváraním VELUX GVK - 46 CM X 61 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2540 stresny vylez s bocnym otvaranim velux gvk
Akcia
€167 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Vďaka trom polohám vetrania môžete zaistiť konštantné pomalé prúdenie vzduchu v neobývaných priestoroch. Okno sa otvára smerom doľava alebo doprava a umožňuje jednoduchý prístup na strechu. Patentovaný obmedzovač otvárania okno zaistí v uhle 90°. Zachovajte pôvodný vzhľad exteriéru budovy vďaka tradičnému dizajnu. Vďaka krídlu z pretláčaného hliníka je používanie okna bezproblémové a nevyžaduje údržbu. Spôsob ovládania: Manuálne
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 2 roky
Inštalácia DO: 65 °
Inštalácia OD: 20 °
Rozmer: 46 CM X 61 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, čierny lak
Vnútorný Materiál: Polyuretán, čierny lak
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý