Solárne kyvné strešné okno VELUX GGU - 78 CM X 140 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Solárne kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGU je bezdrôtové riešenie, ktoré umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž. Toto strešné okno má integrovaný tichý motor. Môžete ho jednoducho ovládať pomocou ovládacieho spínača. Dažďový senzor okno pri daždi automaticky zavrie. Keďže je odolné proti vlhkosti, predstavuje ideálnu voľbu pre kuchyne a kúpeľne.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GGU MK08 006830A
€1 280 –12 % €1 126,40 €938,67 bez DPH
Solárne kyvné strešné okno VELUX GGU - 78 CM X 140 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2243 solarne kyvne stresne okno velux ggu
Akcia
€1 280 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Dažďový senzor okno pri daždi automaticky zatvorí . Systém so solárnym napájaním prináša všetky výhody motorizovaného okna bez kabeláže. Tichý motor je ideálny do miestností, kde spia deti alebo kdekoľvek, kde potrebujete trochu pokoja. Kompatibilný s automatickou riadiacou jednotkou vnútorného prostredia VELUX ACTIVE with NETATMO, ktorá vám pomôže zaistiť zdravšiu domácnosť. Navyše podporuje ovládanie smartfónom a hlasom. Systém proti uviaznutiu detekuje v spodnej časti okna predmety, ktoré oknu prekážajú pri zatvorení. Spôsob ovládania: Diaľkové, solárny pohon
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 140 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68