Solárne kyvné strešné okno VELUX GGL - 78 CM X 118 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Solárne kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGL je bezdrôtové riešenie, ktoré umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž. Toto strešné okno má integrovaný tichý motor. Môžete ho jednoducho ovládať pomocou ovládacieho spínača. Dažďový senzor okno pri daždi automaticky zavrie.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GGL MK06 306830A
€1 118 –12 % €983,84 €819,87 bez DPH
Solárne kyvné strešné okno VELUX GGL - 78 CM X 118 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2072 solarne kyvne stresne okno velux ggl
Akcia
€1 118 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Systém so solárnym napájaním prináša všetky výhody motorizovaného okna bez kabeláže. Dažďový senzor okno pri daždi automaticky zatvorí . Kompatibilný s automatickou riadiacou jednotkou vnútorného prostredia VELUX ACTIVE with NETATMO, ktorá vám pomôže zaistiť zdravšiu domácnosť. Navyše podporuje ovládanie smartfónom a hlasom. Bezdrôtový ovládací spínač umožňuje jednoducho ovládať strešné okno pomocou funkcií otvoriť/zatvoriť/zastaviť. Tichý motor je ideálny do miestností, kde spia deti alebo kdekoľvek, kde potrebujete trochu pokoja. Spôsob ovládania: Diaľkové, solárny pohon
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 118 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s trojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68