Neotváravé doplnkové okno VELUX GIU na kombináciu so strešnými oknami VELUX - 78 CM X 92 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Pridajte viac svetla a rozšírte svoj výhľad pomocou neotváravého doplnkového okna pod strešným oknom. Doplnkové okno kopíruje sklon strechy a dokonale ladí so strešným oknom. Vytvára výhľad, ktorý siaha skoro až k podlahe. Polyuretánové doplnkové okno je bezúdržbové a odolné voči vlhkosti. Ladí s našími polyuretánovými strešnými oknami.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GIU MK34 0066
€938 –12 % €825,44 €687,87 bez DPH
Neotváravé doplnkové okno VELUX GIU na kombináciu so strešnými oknami VELUX - 78 CM X 92 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2276 neotvarave doplnkove okno velux giu na kombinaciu so stresnymi oknami velux
Akcia
€938 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Pri kombinácii so strešným oknom VELUX umožňuje vpustiť do miestnosti viac denného svetla. Tenké spojenie so strešným oknom zaisťuje jednoliaty výhľad. Zasklenie sa štandardne dodáva s prémiovými funkciami, ako je bezpečnostná laminácia, tvrdené sklo, UV filter a naše jedinečné zníženie hluku počas dažďa a úprava zabraňujúca roseniu a umožňujúca ľahké čistenie. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve je okno ideálnou voľbou, ak vyžadujete ľahkú údržbu. Spôsob ovládania: Fixné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 92 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 66