Kyvné strešné okno so spodným ovládaním VELUX GLU 0064B - 78 CM X 118 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Zdvíhame latku pre strešné okná kategórie Štandard Plus. Ich nové vlastnosti urobia z vášho domova to najpríjemnejšie miesto, z ktorého nebudete chcieť odchádzať. Spoznajte hrejivý luxus trojskla s lepšou tepelnou izoláciou. Má zvýšenú tlmiacu schopnosť, takže k vám zvonku doľahne menej hluku a vychutnáte si pokojné večery. Počas dažďa budú kvapky dopadať tichšie, aby už nikoho nebudili. Štvrtou úžasnou novinkou je samočistiaca vrstva vonkajšieho skla, ktorá zabraňuje usádzaniu nečistôt a ešte dlho po umytí sa vám postará o dokonalý výhľad z okna.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GLU MK06 0064B
€579 –12 % €509,52 €424,60 bez DPH
Kyvné strešné okno so spodným ovládaním VELUX GLU 0064B - 78 CM X 118 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2411 kyvne stresne okno so spodnym ovladanim velux glu 0064b
Akcia
€579 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Nové trojsklo ponúka lepšiu tepelnú izoláciu, tlmenie hluku a samočistiacu vrstvu. Pohodlne otvárajte okná v nadmurovkách pomocou spodnej kľučky. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve je okno ideálnou voľbou, ak vyžadujete ľahkú údržbu. Okno môžete jednoducho otočiť o 180° a bezpečne vyčistiť vonkajšie sklo z interiéru. Bezúdržbové vonkajšie oplechovanie zabezpečí pocit istoty počas celej životnosti strešného okna. Spôsob ovládania: Manuálne, spodné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 118 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 64