Kyvné strešné okno so spodným ovládaním VELUX GLU 0061B - 78 CM X 98 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Kyvné strešné okno VELUX GLU 0061B so spodným ovládaním poskytuje energetickú účinnosť, a to vďaka trojsklu za úžasnú cenu. Vďaka bezúdržbovému povrchu odolnému voči vlhkosti je toto okno ideálnou voľbou do všetkých miestností, zvlášť vlhkých. Jednoduché spodné ovládanie umožňuje montáž vo vyššej polohe.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GLU MK04 0061B
€434 –12 % €381,92 €318,27 bez DPH
Kyvné strešné okno so spodným ovládaním VELUX GLU 0061B - 78 CM X 98 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2393 kyvne stresne okno so spodnym ovladanim velux glu 0061b
Akcia
€434 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Zlepšite energetickú účinnosť vďaka tomuto cenovo dostupnému oknu s trojsklom. Pohodlne otvárajte okná v nadmurovkách pomocou spodnej kľučky. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve je okno ideálnou voľbou, ak vyžadujete ľahkú údržbu. Okno môžete jednoducho otočiť o 180° a bezpečne vyčistiť vonkajšie sklo z interiéru. Bezúdržbové vonkajšie oplechovanie zaisťuje pocit istoty počas celej životnosti strešného okna. Spôsob ovládania: Manuálne, spodné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 98 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 61