Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GLU 0064 - 78 CM X 98 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX

Zdvíhame latku pre strešné okná kategórie Štandard Plus. Ich nové vlastnosti urobia z vášho domova to najpríjemnejšie miesto, z ktorého nebudete chcieť odchádzať. Spoznajte hrejivý luxus trojskla s lepšou tepelnou izoláciou. Má zvýšenú tlmiacu schopnosť, takže k vám zvonku doľahne menej hluku a vychutnáte si pokojné večery. Počas dažďa budú kvapky dopadať tichšie, aby už nikoho nebudili. Štvrtou úžasnou novinkou je samočistiaca vrstva vonkajšieho skla, ktorá zabraňuje usádzaniu nečistôt a ešte dlho po umytí sa vám postará o dokonalý výhľad z okna.

 

IBA OSOBNÝ ODBER V POPRADE

Dostupnosť Skladom
Kód: GLU MK04 0064 78X98
€539 –16 % €452,76 €377,30 bez DPH
Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GLU 0064 - 78 CM X 98 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2396 kyvne stresne okno s hornym ovladanim velux glu 0064
Akcia Výpredaj
€539 –16 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Nové trojsklo ponúka lepšiu tepelnú izoláciu, tlmenie hluku a samočistiacu vrstvu. Horné ovládanie umožňuje nízku inštaláciu, takže si môžete výhľad vychutnať aj posediačky. Pri každodennom používaní určite oceníte rukoväť s novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá uľahčuje otváranie a zatváranie okna. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve je okno ideálnou voľbou, ak vyžadujete ľahkú údržbu. Priveďte do svojej domácnosti čerstvý vzduch pootvorením okna a jeho zaistením pomocou zdierok v hornej časti. Spôsob ovládania: Manuálne, horné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 98 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 64