Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GLU 0061 - 55 CM X 78 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Kyvné strešné okno VELUX GLU 0061 s horným ovládaním poskytuje energetickú účinnosť, a to vďaka trojsklu za úžasnú cenu. Jednoduché horné ovládanie umožňuje pod okno umiestniť nábytok a vďaka bezúdržbovému povrchu odolnému voči vlhkosti vzduchu je toto okno ideálnou voľbou do každej miestnosti, zvlášť do kúpeľní a kuchyne.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GLU CK02 0061Z
€358 –12 % €315,04 €262,53 bez DPH
Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GLU 0061 - 55 CM X 78 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2360 kyvne stresne okno s hornym ovladanim velux glu 0061
Akcia
€358 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Zlepšite energetickú účinnosť vďaka tomuto cenovo dostupnému oknu s trojsklom. Horné ovládanie umožňuje nízku inštaláciu, takže si môžete výhľad vychutnať aj posediačky. Pri každodennom používaní určite oceníte rukoväť s novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá uľahčuje otváranie a zatváranie okna. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve je okno ideálnou voľbou, ak vyžadujete ľahkú údržbu. Priveďte do svojej domácnosti čerstvý vzduch pootvorením okna a jeho zaistením pomocou zdierok v hornej časti. Spôsob ovládania: Manuálne, horné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 55 CM X 78 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 61