Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GLL 1061 - 66 CM X 118 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GLL je ľahko ovládateľné, takže môžete priamo pod neho umiestniť nábytok. Vďaka inovatívnemu hore ovládaciemu madlu môžete okno nainštalovať do nižšej polohy a získať tak vynikajúci výhľad v stoji aj v sede.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GLL FK06 1061Z
€354 –12 % €311,52 €259,60 bez DPH
Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GLL 1061 - 66 CM X 118 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2288 kyvne stresne okno s hornym ovladanim velux gll 1061
Akcia
€354 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Zlepšite energetickú účinnosť vďaka tomuto cenovo dostupnému oknu s trojsklom. Horné ovládanie umožňuje nízku inštaláciu, takže si môžete výhľad vychutnať aj posediačky. Pri každodennom používaní určite oceníte rukoväť s novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá uľahčuje otváranie a zatváranie okna. Priveďte do svojej domácnosti čerstvý vzduch pootvorením okna a jeho zaistením pomocou zdierok v hornej časti. Okno môžete jednoducho otočiť o 180° a bezpečne vyčistiť vonkajšie sklo z interiéru. Spôsob ovládania: Manuálne, horné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 66 CM X 118 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s dvojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 61