Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGU - 66 CM X 140 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Kyvné strešné okno VELUX GGU s horným ovládaním je ideálnou voľbou pre tých používateľov, ktorí hľadajú bezúdržbové okno poskytujúce jednoduchý prístup, napríklad ponad pohovku, kuchynský pult alebo vaňu. Trvanlivý povrch odolný voči vlhkosti vzduchu vyzerá skvelo v akejkoľvek miestnosti a je ideálnou voľbou do vlhkých miestností, ako sú kuchyne.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GGU FK08 0068
€750 –12 % €660 €550 bez DPH
Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGU - 66 CM X 140 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2174 kyvne stresne okno s hornym ovladanim velux ggu
Akcia
€750 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Priveďte do svojej domácnosti čerstvý vzduch pootvorením okna a jeho zaistením pomocou zdierok v hornej časti. Zasklenie sa štandardne dodáva s prémiovými funkciami, ako je bezpečnostná laminácia, tvrdené sklo, UV filter a naše jedinečné zníženie hluku počas dažďa. Otvorte horné ovládacie madlo do polohy vetrania a vyvetrajte domácnosť bez toho, aby ste museli otvárať okno. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve je okno ideálnou voľbou, ak vyžadujete ľahkú údržbu. Horné ovládanie umožňuje nízku inštaláciu, takže si môžete výhľad vychutnať aj posediačky. Spôsob ovládania: Manuálne, horné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 66 CM X 140 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68