Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGLS 3v1 - 188 CM X 118 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
S naším novým riešením denného svetla VELUX 3v1 zažijete vďaka mimoriadne tenkým profilom rozsiahly výhľad, zvýšený príliv denného svetla a estetický dizajn. Vďaka trom oknám v jednom ráme umožňuje toto riešenie na zaistenie denného svetla jednoduchú inštaláciu.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GGLS FFKF06 2066
€1 869 –12 % €1 644,72 €1 370,60 bez DPH
Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGLS 3v1 - 188 CM X 118 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
GGLC 3v1
Akcia
€1 869 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené n Vychutnajte si široký výhľad von a viac denného svetla vďaka extra tenkým rámovým profilom. Osviežte svoj domov otvorením jedného alebo dvoch okien podľa svojich potrieb. Jednodielny vrchný kryt a tenké kryty profilov sa vyznačujú veľmi estetickou integráciou do strechy. Jeden modul rámu umožňuje jednoduchý dobre známy proces inštalácie s malým počtom komponentov. Modernizujte na riešenia s motorom na elektrický alebo solárny pohon s diaľkovým ovládačom pre väčšie pohodlie. Spôsob ovládania: Manuálne, horné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 188 CM X 118 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s trojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 66