Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGL - 78 CM X 140 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGL je ľahko ovládateľné, takže môžete priamo pod neho umiestniť nábytok. Vďaka inovatívnemu hore ovládaciemu madlu môžete okno nainštalovať do nižšej polohy a získať tak vynikajúci výhľad v stoji aj v sede.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GGL MK08 3068
€660 –12 % €580,80 €484 bez DPH
Kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGL - 78 CM X 140 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2087 kyvne stresne okno s hornym ovladanim velux ggl
Akcia
€660 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Otvorte horné ovládacie madlo do polohy vetrania a vyvetrajte domácnosť bez toho, aby ste museli otvárať okno. Priveďte do svojej domácnosti čerstvý vzduch pootvorením okna a jeho zaistením pomocou zdierok v hornej časti. Exkluzívne horné ovládacie madlo dodáva oknu moderný a elegantný vzhľad. Okno môžete jednoducho otočiť o 180° a bezpečne vyčistiť vonkajšie sklo z interiéru. Zasklenie sa štandardne dodáva s prémiovými funkciami, ako je bezpečnostná laminácia, tvrdené sklo, UV filter a naše jedinečné zníženie hluku počas dažďa. Spôsob ovládania: Manuálne, horné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 140 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s trojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68