Kyvné strešné okno proti hluku s horným ovládaním VELUX GGU - 78 CM X 140 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Kyvné strešné okno tlmiace hluk s horným ovládaním VELUX GGU je bezúdržbové. Vďaka svojej konštrukcii so špeciálnym sklom a zvýšenou zvukovou izolaciou znižuje vonkajší hluk. Horné ovládanie umožňuje jednoduchý prístup k oknu, a to aj vtedy, keď je priamo pod ním nábytok.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GGU MK08 0062
€994 –12 % €874,72 €728,93 bez DPH
Kyvné strešné okno proti hluku s horným ovládaním VELUX GGU - 78 CM X 140 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2225 kyvne stresne okno proti hluku s hornym ovladanim velux ggu
Akcia
€994 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Špeciálne sklo izolujúce zvuk znižuje vonkajší hluk. Priveďte do svojej domácnosti čerstvý vzduch pootvorením okna a jeho zaistením pomocou zdierok v hornej časti. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve je okno ideálnou voľbou, ak vyžadujete ľahkú údržbu. Horné ovládanie umožňuje nízku inštaláciu, takže si môžete výhľad vychutnať aj posediačky. Okno môžete jednoducho otočiť o 180° a bezpečne vyčistiť vonkajšie sklo z interiéru. Spôsob ovládania: Manuálne, horné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 140 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 62