Kyvné strešné okno proti hluku s horným ovládaním VELUX GGL - 78 CM X 160 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Spite dobre aj v rušných oblastiach alebo na miestach s hlučnou premávkou. Kyvné strešné okno tlmiace hluk s horným ovládaním VELUX GGL vďaka svojej konštrukcii so špeciálnym sklom a zvýšenou zvukovou izoláciou znižuje vonkajší hluk. Horné ovládanie umožňuje jednoduchý prístup k oknu, a to aj vtedy, keď je priamo pod ním nábytok.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GGL MK10 3062
€976 –12 % €858,88 €715,73 bez DPH
Kyvné strešné okno proti hluku s horným ovládaním VELUX GGL - 78 CM X 160 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2096 kyvne stresne okno proti hluku s hornym ovladanim velux ggl
Akcia
€976 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Špeciálne sklo izolujúce zvuk znižuje vonkajší hluk. Priveďte do svojej domácnosti čerstvý vzduch pootvorením okna a jeho zaistením pomocou zdierok v hornej časti. Exkluzívne horné ovládacie madlo dodáva oknu moderný a elegantný vzhľad. Okno môžete jednoducho otočiť o 180° a bezpečne vyčistiť vonkajšie sklo z interiéru. Odnímateľný a čistiteľný ventilačný filter chráni vašu domácnosť pred prachom a hmyzom počas vetrania. Spôsob ovládania: Manuálne, horné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 160 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s trojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 62