Fixné zvislé doplnkové okno VELUX VIU na lepšie odhlučnenie - 78 CM X 95 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Rozšírte svoj výhľad a obmedzte nežiadúci hluk pomocou pevného zvislého doplnkového okna s integrovaným sklom s vynikajúcou zvukovou izoláciou. Okno sa inštaluje do fasády pod strešné okno, rozširuje tak výhľad a privádza viac denného svetla. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve s dlhou trvanlivosťou je toto okno ideálnou voľbou pre akúkoľvek miestnosť vo vašej domácnosti.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: VIU MK35 0062
€961 –12 % €845,68 €704,73 bez DPH
Fixné zvislé doplnkové okno VELUX VIU na lepšie odhlučnenie - 78 CM X 95 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2594 fixne zvisle doplnkove okno velux viu na lepsie odhlucnenie
Akcia
€961 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Špeciálne sklo izolujúce zvuk znižuje vonkajší hluk. Vpusťte dovnútra viac prirodzeného svetla a rozšírte svoj výhľad pridaním zvislého doplnkového okna. Tenké spojenie so strešným oknom zaisťuje jednoliaty výhľad. Vďaka bezúdržbovej polyuretánovej vrstve je okno ideálnou voľbou, ak vyžadujete ľahkú údržbu. Spôsob ovládania: Fixné
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 55 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 95 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 62