Elektrické kyvné strešné okno VELUX GGU - 78 CM X 98 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Elektrické kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGU je riešenie s elektroinštaláciou, ktoré možno diaľkovo ovládať pomocou ovládacieho spínača. Predstavuje ideálnu voľbu pre montáže na dosiahnuteľných aj nedosiahnuteľných miestach. Toto strešné okno má integrovaný motor a dažďový senzor, ktorý okno pri daždi automaticky zatvorí. Keďže je odolné proti vlhkosti, predstavuje ideálnu voľbu pre kuchyne a kúpeľne.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GGU MK04 006821A
€1 178 –12 % €1 036,64 €863,87 bez DPH
Elektrické kyvné strešné okno VELUX GGU - 78 CM X 98 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2198 elektricke kyvne stresne okno velux ggu
Akcia
€1 178 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Dažďový senzor okno pri daždi automaticky zatvorí . Tichý motor je ideálny do miestností, kde spia deti alebo kdekoľvek, kde potrebujete trochu pokoja. Kompatibilný s automatickou riadiacou jednotkou vnútorného prostredia VELUX ACTIVE with NETATMO, ktorá vám pomôže zaistiť zdravšiu domácnosť. Navyše podporuje ovládanie smartfónom a hlasom. Systém proti uviaznutiu detekuje v spodnej časti okna predmety, ktoré oknu prekážajú pri zatvorení. Bezdrôtový ovládací spínač umožňuje jednoducho ovládať strešné okno pomocou funkcií otvoriť/zatvoriť/zastaviť. Spôsob ovládania: Diaľkové, elektrický pohon
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 98 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Polyuretán, biely lak
Vnútorný Materiál: Tepelne upravené drevo, PUR
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68