Elektrické kyvné strešné okno VELUX GGL - 66 CM X 118 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Elektrické kyvné strešné okno s horným ovládaním VELUX GGL je riešenie s elektroinštaláciou, ktorú je možné diaľkovo ovládať pomocou ovládacieho spínača. Predstavuje ideálnu voľbu pre montáže na dosiahnuteľných aj nedosiahnuteľných miestach. Toto strešné okno má integrovaný tichý motor. Dažďový senzor okno pri daždi automaticky zavrie.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: GGL FK06 306821A
€1 087 –12 % €956,56 €797,13 bez DPH
Elektrické kyvné strešné okno VELUX GGL - 66 CM X 118 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2006 elektricke kyvne stresne okno velux ggl
Akcia
€1 087 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Dažďový senzor okno pri daždi automaticky zatvorí . Napájanie zo siete umožňuje strešné okno úplne integrovať do vášho domova. Motor je skrytý v hornom oplechovaní a nie je ho vôbec vidieť. Kompatibilný s automatickou riadiacou jednotkou vnútorného prostredia VELUX ACTIVE with NETATMO, ktorá vám pomôže zaistiť zdravšiu domácnosť. Navyše podporuje ovládanie smartfónom a hlasom. Systém proti uviaznutiu detekuje v spodnej časti okna predmety, ktoré oknu prekážajú pri zatvorení. Spôsob ovládania: Diaľkové, elektrický pohon
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 90 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 66 CM X 118 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s trojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68