Doplnkové fasádne okno VELUX VFA so závesom na ľavej strane - 78 CM X 95 CM

Neohodnotené
Značka: VELUX
Zlepšite si výhľad a zároveň zvýšte úroveň bezpečnosti vo svojom domove pomocou doplnkového okna VFA s ľavým otváraním a integrovaným núdzovým východom. Okno možno v prípade núdze otvoriť doľava a použiť ako únikový východ. Keď je okno VFA zatvorené, prispieva k väčšej ploche okien a dáva vám viac prirodzeného denného svetla.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: VFA MK35 3068
€851 –12 % €748,88 €624,07 bez DPH
Doplnkové fasádne okno VELUX VFA so závesom na ľavej strane - 78 CM X 95 CM
Neohodnotené
Značka: VELUX
2576 doplnkove fasadne okno velux vfa so zavesom na lavej strane
Akcia
€851 –12 %

Doplňte montáž strešných okien VELUX vnútornými roletami, markízami a vonkajšími roletami pre tepelnú ochranu, reguláciu svetla, zatemnenie a ochranu proti hmyzu. Vyberte si zo širokej škály manuálne alebo diaľkovo ovládaných výrobkov, ktoré sú vyrobené na mieru pre všetky typy a veľkosti okien. Rozšírte svoj výhľad von a vpusťte do svojho domova viac čerstvého vzduchu. V núdzovej situácii je možné zvislé doplnkové okno otvoriť jednoducho pomocou madla na bočnej strane krídla. Zasklenie sa štandardne dodáva s prémiovými funkciami, ako je bezpečnostná laminácia, tvrdené sklo, UV filter a naše jedinečné zníženie hluku počas dažďa. Buďte pokojní, vďaka obmedzovaču otvárania nedokážu deti okno otvoriť. Zvislý doplnkový okenný prvok môžete vyklopiť smerom dovnútra a dostať do miestnosti čerstvý vzduch. Spôsob ovládania: Manuálne
Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré NIE JE súčasťou balenia strešného okna!
Ak potrebujete s niečim poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná
Záruka: 5 rokov
Inštalácia DO: 55 °
Inštalácia OD: 15 °
Rozmer: 78 CM X 95 CM
Vnútorná Povrchová Úprava: Borovicové drevo s trojitou vrstvou bezfarebného laku
Vnútorný Materiál: Borovicové drevo
Vonkajší Materiál: Hliník, tmavošedý
Zasklenie: 68